Вiйнa принесла у спортивну родину ще одну гірkу втрату.. У запеклому Б0Ю noліг український футзаліст Олександр Тихонець

Без категорії

Повномасштабна війна в Україні принесла у спортивну родину ще одну гірку втрату. На фронті своє життя за незалежність нашої країни віддав футзаліст Олександр Тихонець.

Сумну звістку з передової клуб повідомив 19 червня. 21-річний Олександр Тихонець загинув під час бойового завдання під Бахмутом.

Ще одна гірка втрата у спортивній родині України
Ти наш АНГЕЛ. Тихон, Господь бачив ми всі намагалась допомогти, навушники будуть для Діми вони в дорозі….не встигли, пробач….!!! Спочивай з Богом!!!! Царство тобі небесне!!!!Не віриться, ти був промінчиком світла!!!Ця втрата важка!!! Ця війна не справедлива!!!!,
– йдеться у публікації футзального клубу.

Асоціація футзалу України з сумом згадує про загиблого спортсмена та висловлює щирі співчуття родині Олександра.

Герой України та футзаліст був вихованцем славутського футзалу – ДЮСШ (Славута). За свою кар’єру пограв за юнацьку команду Сокола та Сокола-2 із Хмельницького, а також за Славуту.Редакція 24 Каналу також висловлює щирі співчуття сім’я загиблого футзаліста та захисника України. Ворог відповість за усі забрані життя українців.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні був розроблений спеціальний сайт “Янголи спорту”, де мітиться коротка інформація про українських колишніх чи чинних спортсменів, життя яких забрала ця клята війна.

Джерело