Вірив у перемогу України: на фронті 3агuнyв 26-річний воїн із Хмельниччини, який одружився під час війnu. Фото

Без категорії

Боронячи Україну від ворога на Запорізькому напрямку, загинув 26-річний воїн ЗСУ Олег Бохонок родом із Хмельниччини. Він воював за рідну землю з перших днів повномасштабної війни, під час неї одружився.

Через російського агресора його дружина й рідні залишилася без свого захисника. Про втрату сповістила Волочиська міська рада у Facebook (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“З невимовним сумом повідомляємо про ще одного нашого загиблого воїна-земляка – Бохонка Олега Олеговича”, – йдеться у посту.

Зазначається, що захисник народився 17 листопада 1996 року в селі Сарнів. Там він закінчив середню школу, а згодом вивчився на радіомеханіка в Підволочиському ліцеї.

Після навчання парубок пройшов строкову службу в Національній гвардії України, а згодом працював у ТОВ “Агробізнес”.

Вірив у перемогу України: на фронті загинув 26-річний воїн із Хмельниччини, який одружився під час війни. Фото

Коли російська навала вторглася в Україну, Олег з перших днів, 26 лютого 2022 року, став на захист рідної землі в лавах ЗСУ. Торік улітку воїн, який вірив у світле майбутнє українську перемогу, одружився зі своєю коханою Іриною.

На жаль, побути подружжям молодятам судилося недовго. Олег Бохонок продовжував виконувати бойові завдання із захисну країни на фронті. Під час одного з них, 12 червня 2023 року, загинув біля села Новоданилівка на Запоріжжі.

В Олега Бохонка залишилися дружина, батько, бабуся, брати та сестри.

“Шана загиблому воїну! Сили та витримки родині, яка понесла таку страшну втрату, як загибель близької людини! Наші найщиріші співчуття!” – наголосили в громаді.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час звільнення села Благодатне на Запоріжжі загинув 27-річний воїн ЗСУ Сергій Квасун із Хмельниччини. Він був старшим стрільцем-оператором другого єгерського батальйону 68-ї ОЄБр ім. Олекси Довбуша.