“Він усіх здивує”: Залужний готує “сюрприз” оkyпантам під час конmpнасmупу

ДУМКИ

Україна та українські Збройні сили зіткнулися з війною, прикладів якої в історії не існує – ні за масштабами, ні за технологічними методами ведення боїв. Тому прогнозувати розвиток подій вкрай складно.

Про це в ефірі Politeka Online розповів офіцер ЦАХАЛу у відставці, письменник, журналіст, військовий історик Григорій Тамар. politeka.net

За його словами, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний людина креативна і вже не раз демонструвала нестандартні рішення та військові операції.

“Послухайте, ну Залужний демонстрував уже неодноразово в рамках цієї війни дуже неординарні стандарти до вирішення поставлених завдань перед ним. Щоразу, коли він робив якісь наступальні дії, це було сюрпризом для всіх, і для російського командування, і в якійсь мірі для військових аналітиків. Я думаю, що і зараз він усіх здивує, людина дуже креативна”, – розповів Григорій Тамар.

Експерт ще раз підкреслив, що ми зараз, є свідками війни, прикладів якої не було. Тому що всі війни та конфлікти, які останнім часом відбувалися, вони відрізнялися або за характером, або за масштабом.

“Зараз ми є свідками військового конфлікту, як прикладу, якого не знала історія. Тому будь-які ось зараз якісь прогнози щодо, коли це почнеться, коли і де буде спрямування головного удару, це трішки ворожіння на кавовій гущі. Я тому не ризикну прогнозувати терміни та напрям удару. Але я можу сказати інше. Я є свідком з боку і людиною, яка має якусь інформацію, і на мій погляд, наступальні дії вони вже ведуться, вони вже ведуться близько місяця приблизно просто вони в іншому абсолютно форматі”, – підсумував Григорій Тамар.

ЗСУ, танк, контрнаступ