“Вася, це була остання крапля”: Ломаченка внесли до списку держзрадників через його позицію щодо війни та українців

Без категорії

Рух ЧЕСНО вніс колишнього чемпіона світу та олімпійського чемпіона 2008 та 2012 років Василя Ломаченка до списку держзрадників. Останьою краплею став пост боксера в Інстаграмі.

Василь Ломаченко виставив у себе на сторінці в Інстаграм публікацію з проповіддю митрополита Лонгіна, архієрея УПЦ Московського патріархату. Такий жест зі сторони боксера і став підставою внесення Ломаченка до списку держзрадників.

Незрозумілі стандарти Ломаченка

У своїй проповіді Лонгін говорить про те, що українська держава розпочала війну проти Бога, проти церкви господньої та проти українського народу, що є одним із ключових наративів російської пропаганди.

У своєму дописі Ломаченко закликає підписників показати, наскільки вони вірні “Батькові нашому небесному і Матері нашої церкви, чи справжні ми православні, і чи віримо ми взагалі по справжньому в Бога, і наскільки ми віддані Йому”. Після хвилі критики у коментарях Ломаченко зробив ще один пост із ключовим повідомленням: “Той, хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає. Усі мають вуха, але не всі мають вуха, щоб слухати”.

“Публічність накладає певні соціальні зобов’язання і на спортсменів, адже вони є кумирами наших дітей, і впливають на думку молодого покоління. Важко повірити, що зірки нашого спорту самостійно не в змозі визначити, хто з ким воює вже майже 9 років, хто почав війну, хто є державою-терористом. Це вже позиція людини. Поширення фейків російської пропаганди завдає шкоди нашій країні не менше, ніж ракети та шахеди”, – переконана лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Найспортивніший телеграм канал України.

Раніше Рух ЧЕСНО вніс до списку держзрадників і футболіста з українським паспортом Анатолія Тимощука.

Інші “проколи” Ломаченка:

  • Боксер викладав у себе на сторінці в Інстаграм фото з процесу випікання проскури – маленького літургійного хліба. Ломаченко позначив локацію Києво-Печерська лавра, де відбулись обшуки.
  • Василь публікував дві частини інтерв’ю зі скандальним Митрополитом Лукою, які викликали чимале обурення серед підписників.
  • 13 грудня український боксер також опублікував фото з Митрополитом Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки, проти якого ввели санкції.

Джерело:Рух ЧЕСНО