В туалет пропускають лише за 200 грн, а за воду задерли цінu в 10 разів: роsіянu почали тікати із Криму та скаржитися на нелюдське ставлення до себе. Відео

СВІТ

Після вибухів на Кримському мосту росіяни масово кинулися залишати півострів. Водночас вони скаржаться на необхідність їхати через фронтові тимчасово окуповані території України, а також на те, що місцеві жителі вимагають великих грошей за все – аж до відвідування туалетів.

“Інформація для тих, хто збирається вибиратися з Криму сухопутним маршрутом. Найважливіше – запасіться необхідною кількістю води, із запасом. Місцеві “підприємці” вирішили скористатися цією ситуацією і з метою збагачення загинають ціну в 8-10 разів!” – розповів в одній із груп у Telegram користувач Марк.

Втеча з Криму дорого обходиться росіянам

За його словами, головних “проблем” для росіян є дві. Це:

  • обмежений мобільний зв’язок та інтернет на зазначених територіях та виставлені місцевими високі ціни на сім-картки оператора;
  • відсутність безкоштовних вбиралень.

“На території Херсонської, Запорізької, Донецької областей скористатися мобільним зв’язком ви зможете лише за наявності сімки Фенікс. Але є варіант купити її просто в черзі перед КПП, там їх продають по 2000 рублів (810 грн відповідно до курсу НБУ. – Ред.)”, – розповів він.

З туалетами справа ще складніша. За словами Марка, на заправках у раніше безкоштовні вбиральні почали пускати лише за гроші. Причина – “надто великий наплив людей”.

Коштує відвідування туалету 500 рублів (понад 200 грн). Проте не для всіх – для дітей, вагітних, людей з інвалідністю та солдатів-загарбників передбачена знижка. Їх пускають туди за 400 рублів (понад 160 грн).

Росіяни створили величезний затор

Черга ж із охочих покинути Крим через фронтові тимчасово окуповані території України є величезною. Настільки, що у напрямку Мелітополя утворився 5-кілометровий затор з автомобілів.

Після вибухів на Кримському мості росіяни масово кинулися покидати півострів

Втім, є й інший шлях. За даними росЗМІ, втекти з Криму можна також на поромі через Керченську протоку. Чим росіяни також користуються.

Росіяни створили величезний затор

Як повідомляв OBOZREVATEL, вранці 17 липня гауляйтер тимчасово окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив про “НП” на Кримському мосту, через яку рух ним було зупинено. Виявилося, що вночі там пролунало кілька вибухів, обвалилася частина дорожнього полотна та загинуло двоє людей.

Зрадник повідомив, що “надзвичайна подія трапилася в районі 145-ї опори з боку Краснодарського краю” і ситуація “під контролем”. Очевидці стверджували про густий дим після “бавовни” та неможливість виїхати. За даними джерел OBOZREVATEL, це була спецоперація СБУ та ВМС ЗСУ – об’єкт атакували надводними дронами.