“В реанімації рятують”: Кадuрова ompуїлu сnецслужбu РФ через його змову з Прuгoжuнuм nротu nyтінa – розnух до невnізнання

ЦІКАВО

Вже кілька тижнів ходять чутки про здоров’я лідера Чечні 46-річного Рамзана Кадирова. Схоже, що у путінського поплічника проблеми із нирками.

Про це пише видання Bild, посилаючись на інформацію колишнього віце-прем’єра Чечні Ахмада Закаєва, який нині проживає у вигнанні. За його словами, Кадиров привіз до Чечні світила з Об’єднаних Арабських Еміратів, оскільки не довіряє московським лікарям.

За останні кілька місяців Рамзан Кадиров сильно додав у вазі, він виглядає дуже похмурим, а у своїх відео часто не може розплющити очі. Про чеченського диктатора навіть жартують, що його розпирає від влади.

Кадиров серйозно хворий, у нього проблеми з нирками – Bild

Своє припущення про те, що насправді відбувається з Кадировим, висловив виконувач обов’язків дипломатичного представника Ічкерії Ахмад Закаєв.

За його словами, до Чечні на запрошення Рамзана Кадирова прибув доктор Ясін Ібрагім М. Ель-Шахат з ОАЕ. Він є головним лікарем урологічного відділення у лікарні Бурджіл в Абу-Дабі та має більш ніж 40-річний досвід в лікуванні нирок.

Ясін Ібрагім М. Ель-Шахат нещодавно прилетів до Грозного, і Кадиров нібито саме тому не зміг бути присутнім на промові Путіна 21 лютого у Москві.

Про недугу Кадирова заговорили також через зовнішній вигляд глави Чечні, що різко змінився. У Мережі звернули увагу на те, що він за дуже короткий термін сильно поповнів і виглядає не дуже добре.

Невзлін уточнив, що Кадиров міг бути отруєний. ” Кадиров явно не довіряє російським лікарям. Є підстави. Мої джерела кажуть, що нирки – симптом отруєння, саме цього боїться Кадиров, який надто багато нажив ворогів серед генералів, які мають доступ до розробок ГРУ”, – повідомив підприємець . У середині лютого, що примітно, Кадиров повідомив про отруєння своєї дуже близької особи, командира спецназу “Ахмат” Апти Алаудінова. \

Той нібито отримав лист державною поштою, який був просякнутий якоюсь отруйною речовиною. “Кадировець” вижив, хоча потрапив до лікарні.

Кадиров серйозно хворий, у нього проблеми з нирками – Bild

Проблеми з нирками, безперечно, пояснювали б роздуте тіло лідера Чечні, зазначає видання.

Те, що Кадиров час від часу виглядає енергійним і рухливим, приписують вживанню ним стимуляторів. Кажуть, що тепер чеченський диктатор залежить від цих та інших ліків.