В ОРДЛО скипіла хвиля народного гніву до Росії та її “визволителів” – тисячі людей намагаються помститися

УКРАЇНА

Мешканці окупованого Донбасу зливають ЗСУ координати російських баз та складів.

Кремлівська “спецоперація” розплющила очі багатьом мешканцям окупованих районів Донбасу. Як помста Росії за знищення регіону вони зливають ЗСУ координати російських військових складів та баз. Про це у своєму блозі на Twitter написав відомий український журналіст Денис Казанський.

Він звернув увагу на те, що в ніч проти 8 липня в Шахтарську, що знаходиться під російською окупацією останні 8 років, злетів на повітря черговий склад із боєприпасами ЗС РФ. Найсильніша пожежа з детонацією снарядів тривала всю ніч. Важливо, що за останні тижні українській армії вдалося розгромити на Донбасі вже понад 10 ключових військових об’єктів РФ.

“Багато хто запитує, як ЗСУ вдається так точно вражати склади з БК? Адже мало мати точну зброю, треба ще точно знати, куди бити. Відповідь проста: населення окупованих територій охоче співпрацює з Україною і зливає координати складів, навіть мені в особу надсилали” , – розповів Казанський.

Він вважає, що на окупованому Донбасі багато мешканців прозріли після того, як Москва влаштувала ескалацію війни та позбавила їх знову мирного життя. “Після початку нелюдської мобілізації та відправки на забій чоловічого населення ОРДЛО проти його волі на Донбасі скипіла хвиля народного гніву до Росії та її гауляйтерів. Тисячі людей тепер намагаються помститися їм. Це правда, яку не хочуть визнавати в РФ”, – констатував журналіст.