“В мене все ок. Цілую…”: останнє, що встиг написати дружині заruблий захисник

Без категорії

У селі Придністрянське на Вінниччині провели в останню дорогу 37-річного Івана Ліщинського. Загинув військовий на Донеччині 8 березня під час виконання бойового завдання в бою за Україну.

“Іван родом з села Черепин Київській області. Мав ще двох менших братів і сестру. Здобувши середню освіту, пішов працювати в місцеве сільськогосподарське підприємство. На жаль, в юному віці підступна смерть забрала у загиблого батьків і залишила його сиротою. У пошуках кращої долі Іван вирушив до Вінниччини, де зустрів свою долю — майбутню дружину Наталю з сином Ярославом. У парі подружжя вже 16 років. 7 років з яких, як вони звили собі сімейне гніздечко у селі Придністрянське, — так розповідають про загиблого бійця його земляки, — повідомляє видання «Ямпільські вісті». life.akcenty.com.ua

Іван Ліщинський

Іван Ліщинський

— Чуйний, постійно відгукувався на прохання про допомогу. З дружиною тримали господарство, людям допомагали. Підіймав сім’ю, їздив на заробітки. Ніколи не скаржився на життя та службу. Був впевненим у Перемозі. Повномасштабне вторгнення в Україну пробудило почуття боргу перед Батьківщиною. Він був мобілізований 9 листопада 2022 року. Перед штурмом написав дружині Наталі коротке смс-повідомлення: “Дякую. В мене все ок. Цілую…”

Навідник аеромобільного батальйону в/ч А4335 загинув в результаті ведення бойових дій в районі населеного пункту Бахмут Донецької області. За усіма військовими почестями поховали Івана Ліщинського на місцевому кладовищі. Прапор України та Грамоту Пошани і Скорботи за підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного було вручено дружині полеглого Наталі.