В екс-заступнuка голови Міноборони під час обшyyку знайшлu майже мільйон доларів готівкoю, захованuй у дuвані (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА

В ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка, який став фігурантом розслідування про шахрайство на закупівлях у Міноборони, правоохоронці знайшли майже мільйон доларів готівкою, захований у дивані.

За словами співрозмовників видання, відео було зняте вдома в Олександра Миронюка. На ньому зафіксовано момент вилучення коштів у розмірі майже мільйон доларів з дивану під час слідчих дій.

 відео видно чоловіка, найімовірніше, слідчого, який дістає з бокової ніші дивана велику кількість пачок грошей у різній валюті, серед якої найбільше гривні. Під час обшуків було знайдено 17 мільйонів 78 тисяч гривень, 400 тисяч 100 доларів та 100 тисяч 380 євро.

Водночас після обшуків Миронюк заявив, що кошти, знайдені в дивані, були не його, а 86-річної жительки Харкова Елеонори Думіньш, які та йому позичила. Ексзаступник навіть показав суду “документ” з нотаріально завіреною заявою.

Як відомо, 31 серпня 2023 року правоохоронці провели обшук у тоді ще чинного начальника департаменту держзакупівель Міноборони України імені Богдана Хмельницького, якого підозрювали в причетності до справи із заволодінням коштами Міноборони під час закупівлі військової амуніції на суму 580 000 доларів.