Українці в захваті! Зеленський озвучив кремлю умови закінчення віійнu: Спершу повне виведення віiйськ…

Без категорії

Так, Україна вимагає від рф негайного виведення своїх військ з усієї території України, видачі всіх злочинців, котрі розв’язали й ведуть агресивну війну, денуклеаризації росії та затвердження програми репарацій за завдані збитки. Повний перелік вимог України до агресора, який зазнає військової поразки у розв’язаній ним же війн

“Вимоги росії, передані через МЗС рф, скоріше підтверджують юридичну і фактичну недієздатність російського керівництва. Тому реалістичними є лише “умови України”, – наголосив він.

За словами Подоляка, Україна могла би розглянути варіант із початком мирних переговорів із державою-агресором за умови виконання останньою низки вимог.

“Негайне виведення всіх військ із суверенної території України. Остаточне визнання розпаду СРСР і повного суверенітету пострадянських країн. Екстрадиція воєнних злочинців і організаторів війни. Закріплення зони демілітаризації (буферної зони) на території рф. Скорочення наступального озброєння (ракети збільшеної дальності). Міжнародна конференція з організації контролю над ядерним арсеналом рф. Законодавчо закріплена програма репараційних виплат, включно з добровільною відмовою на користь України від російських активів, захоплених в інших країнах”, – перерахував орієнтовний перелік умов України для вірогідного початку перемовин із росією Подоляк.

По іншоум ніяк