Україна врятована! Шольц шойно вийшов і в честь дня народження Зеленського заявив, що Німеччина передає Україні аж цілу роту танkів Leopard 2

СВІТ

Німеччина таки ухвалила довгоочікуване для України рішення щодо танків Leopard-2. Від Берліна наша держава отримає роту таких танків.

Крім того, Німеччина дає “зелене світло” союзникам щодо надання своїх танків Україні. Від Берліна наша армія отримає 14 танків Leopard-2 A6.

Тренування українських воїнів почнуться найближчим часом

Канцлер Німеччини Олаф Шольц повідомив, що рішення про надання танків Україні відповідає політиці Берліна щодо підтримки нашої держави у війні з Росією. Шольц заявив, що Німеччина прагне зібрати 2 танкові батальйони для нашої держави. Однак як перший крок, Німеччина оголошує надання 14 танків.Довідка! За стандартами ЗСУ танковий батальйон, що входить до складу полку чи батальйону, складається з 3 танків у кожному взводі, тобто з 31 танка. Якщо ж батальйон є частиною механізованих полків чи бригад, тоді у взводі по 4 танки, тобто 40 одиниць у батальйоні. Таким чином Берлін хоче зібрати для України щонайменше 62 або 80 танків.

Найближчим часом почнеться тренування українських військових на території Німеччини. Крім навчання, пакет військової допомоги від Берліна включає також логістику, боєприпаси та обслуговування системи.

Це рішення відповідає нашому відомому курсу на підтримку України в міру наших можливостей. Ми діємо в тісно скоординованій міжнародній манері,
– заявив Шольц.

Будь в безпеці! Отримуй інформацію про потенційну загрозу з нашого телеграм каналуУсі країни, які виявили бажання надати німецькі танки Україні, отримають від Берліна відповідний дозвіл.

Новина доповнюється

Ми одразу вас проінформуємо про доповнення цієї новини