Україна у день ЗСУ провела черговий обмін полоненими: додому повертаються 60 воїнів. Фото і відео

Без категорії

У вівторок, 6 грудня, Україна провела черговий обмін полоненими з Російською Федерацією. У День Збройних Сил України додому повернулося 60 наших захисників.

Про це повідомив у Telegram керівник ОП Андрій Єрмак. За його словами, серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил, Нацгвардії, ДПСУ – 58 чоловіків та двоє жінок, 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Також у Росію також повернулося 60 окупантів (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Із 60 українських воїнів, яких вдалося вирвати з російського полону, – 34 оборонці Маріуполя, зокрема 14 – з “Азовсталі”. За словами, керівника ОП, є поранені, які отримають всю необхідну допомогу в Україні.

“Є ті, хто утримувався на російській території, а також ті, хто був у Оленівці”, – уточнив Єрмак.

Україна у день ЗСУ провела черговий обмін полоненими: додому повертаються 60 воїнів. Фото і відео

“Це – найкраща новина у день свята, бо герої мають бути живими. За це, зокрема, воюють наші ЗСУ – триває битва за життя. Героїв вже чекають вдома рідні, які так довго уявляли собі цю мить щастя”, – наголосив Єрмак.

“Працюємо далі. Системно і якісно досягаємо мети. Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Повернемо всіх”, – запевнив Єрмак.

Нагадаємо: попередній обмін полоненими відбувся 1 грудня. Тоді Україна повернула з російського полону 50 своїх захисників: воїнів ЗСУ, Територіальної оборони, Військово-морських Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Більшість визволених з полону воїнів, серед яких 14 захисників Маріуполя, мали поранення та травми, у декого – ампутовані кінцівки.