Україна та Польща погодили новий пакет військової допомоги — Зеленський

СВІТ

Погоджений пакет допомоги дуже потрібний для українських військових саме зараз.

Польща та Україна погодили новий пакет військової допомоги під час візиту президента Володимира Зеленського до Варшави.

Про це на спільній пресконференції з премʼєр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким повідомив президент Володимир Зеленський.

Він заявив, що погоджений пакет допомоги дуже потрібний для українських військових саме зараз. Зеленський зазначив, що українські військові потребують допомоги, оскільки вони захищають свободу і незалежність не тільки України, Польщі, Європи, а й усього світу.

“Дуже важливо, щоб ті, хто зараз в окопах на сході, там, де гаряче, на півдні України, знали, що тут, у Варшаві, ми домовились про те, що дасть Україні і кожному й кожній з наших воїнів більше сили”, – заявив президент.

Він також перерахував, що буде у новому пакеті допомоги: “Ми підписуємо документ про постачання польських БТР Rosomak, самохідних мінометів Rak, систем ППО зокрема дуже ефективних Piorun, і ви молодці, що виробляєте такий важливий продукт, який захищає українські життя, МіГів та іншого озброєння, якого ми так потребуємо”.

В свою чергу у канцелярії польського премʼєра повідомили, що “прем’єрміністр Моравецький та президент України Зеленський підписали протокол про наміри щодо співпраці у сфері постачання оборонного обладнання”.