Україна буде в ЄС. Тільки що Франція, Німеччина, Італія та Румунія підтримали рішення надати Україні кандидатури на членство в ЄС

ПОЛІТИКА

Франція, Німеччина, Італія та Румунія підтримують надання Україні кандидатури на членство в ЄС. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на прес-конференції в Києві, передають Українські Новини.

“Завтра Єврокомісія оприлюднить свої висновки, а наступного тижня Європейська Рада ухвалить рішення щодо поглядів Європи (України – ред.). Ми всі четверо підтримуємо надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС”, – сказав Макрон.

Він висловив сподівання на одностайне рішення Європейської Ради. Французький лідер сказав, що статус кандидата “пов’язаний” з дорожньою картою, але, за його словами, “може розвиватися в контексті політики сусідства, а також політики сусідства для Молдови”.

За підсумками сьогоднішніх переговорів Макрон сказав: «Президент Зеленський знає, що процес вступу займе деякий час, але сьогодні потрібні конкретні дії, а ця європейська дорога тільки розпочалася».