У Пiтeрi кiлькa хвuлuн тoму пoтyжнuм вuбухoм було зрyйнoванo бaгaтоповeрхівкy: всі відразу прuгадалu, що історія повторюється

Без категорії

У житловій багатоповерхівці Санкт-Петербурга у Росії стався вибух. До місця події з’їхалися співробітники МНС РФ, пожежних бригад, швидкої допомоги та інших відомств.

Як повідомляє російське видання “Известия“, вибух стався в багатоповерховому будинку № 22к1 по Товариському проспекту. З будинку було евакуйовано 40 людей.

У свою чергу російське видання “Царьград” з посиланням на власні джерела пише, що вибух був такої сили, що будинок трохи потрясло, після чого пішов дим з 1-го під’їзду. Також на 7, 8 та 9 поверхах повибивало сходові вікна, на 8 поверсі сильно пошкодило двері ліфта та утворилася тріщина у стелі.

“По камері відеоспостереження вдалося з’ясувати, що перед інцидентом у під’їзд зайшов невідомий у балаклаві, після чого стався хлопок. Є припущення, що один із мешканців – 35-річний чоловік – міг знати зловмисника та його мотиви. Мешканця доставили до відділу для оперативної дачі свідчень. Ведеться розслідування та встановлення всіх причетних до інциденту”, – йдеться у повідомленні.

Український журналіст Андрій Цаплієнко нагадав, що подібне у Росії вже відбувалося у 1999 році