У Пентагоні дуже нервують: Байден погодиться передати Україні ППО Patriot лише за однієї умови, – WP

Без категорії

Президент США Джо Байден погодить передачу Україні систем ППО Patriot лише після того, як Пентагон відповість на низку питань, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що, за словами неназваного високопоставленого представника адміністрації президента США, Байден підпише план з постачання Patriot в Україну тільки після звіту американського оборонного відомства про підготовку та обслуговування, юридичні аспекти передачі та її вплив на готовність американських Збройних сил.

У WP зазначають, що зараз Пентагон працює над параметрами програми навчання українських військових, яка, найімовірніше, проходитиме у Німеччині. Ще один чиновник США в інтерв’ю виданню розповів, що установки надходитимуть з американських запасів.

“Це буде найскладніша частина обладнання, яку Україна отримала на сьогоднішній день. Якби українці мали рік чи два на освоєння Patriot, це не було б проблемою… Я вважаю, що Пентагон дуже нервує з цього приводу”, – розповів Марк Кансіан, відставний американський військовий офіцер з Центру стратегічних та міжнародних досліджень.