У Новій Каховці розбито пункт управління 49-ї армії рф з “главарями”: сотні “200-х” і “300-х”

УКРАЇНА

У суботу, 9 липня, у Новій Каховці на Херсонщині було розбито пункт управління 49-ї армії окупаційної армії РФ. У росіян тяжкі втрати. Деталі розкрив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович у Facebook.

Внаслідок удару російські війська втратили не тільки пункт управління, але ще й установок протиповітряної оборони (ППО), а також складів з ракетами для цих ППО. За попередніми даними, у РФ понад 100 загиблих військових та близько 200 поранених, половина з яких перебуває у тяжкому стані.

“Були термінові евакогрупи для якихось VIP-поранених та вбитих”, – поділився інформацією Арестович. Він зазначив, що бойова результативність ЗСУ в останні тижні різко підвищилася.

“До питання “… ми ще не починали””, – уточнив представник ВП. Варто зазначити, що військовий Валерій Прозапас зранку 10 липня повідомив про ліквідацію командувача однієї з армій ЗС РФ на українському фронті. На якому напрямку це сталося, він не повідомив. Проте зазначив, що високопоставленому військовому РФ не пощастило потрапити під удар РСЗВ HIMARS.