У Мережі з’явилися супутникове фото авіабази в Енгельсі, по якій зранку вдарили ЗСУ

Без категорії

У Мережі опубліковано детальні фотографії групи російських бомбардувальників на авіабазі в Енгельсі лише за кілька днів до атаки.

У соціальних мережах активно розповсюджують супутникові фотографії російської військової авіабази в Енгельсі, на якому базується стратегічна авіація ВКС РФ. При цьому користувачі звернули увагу, наскільки щільно згруповані російські бомбардувальники, представляючи собою зручну мету для атаки ЗСУ.

Опубліковано найсвіжіший знімок авіабази в Енгельсі від приватної американської компанії MAXAR Technologies, яка веде космічну розвідку. Телеграм-канал російських найманців GREY ZONE звертає увагу, що детальний знімок зроблено лише за кілька днів до сьогоднішнього вибуху.

На супутниковій фотографії 12 російських бомбардувальників, серед них добре видно “Ту-160” та “Ту-95”. Які з літаків було пошкоджено або знищено, поки неясно.

“Варто безперечно звернути увагу на те, що всього за кілька днів до атаки супутниками космічної (видової) розвідки приватної американської компанії MAXAR були зроблені високоякісні знімки аеродрому Енгельс, де сьогодні противником була здійснена диверсія. Також варто не менш виразно відзначити, що навіть в однієї приватної компанії супутників для аеророзвідки більше, ніж у нас, приблизно вдвічі.Тільки одна компанія MAXAR має у своєму штаті 4 супутники, тоді як рогозинський Роскосмос (у тому числі запущені супутники на користь МО РФ) на виході зараз має в активі всього 2 супутники. “, – зазначає російська сторона.

У свою чергу російські ЗМІ продовжують обурюватися зухвалою атакою ЗСУ.