У Лондоні в новорічну ніч запустили синьо-жовтий феєрверк під пісню Stefania на знак підтримки України. Відео 

СВІТ

У новорічну ніч у столиці Великої Британії влашували грандіозне шоу феєрверків. Салюти у Лондоні неподалік від знаменитої вежі Біг-Бен не вщухали понад 10 хвилин.

На знак підтримки України центральний елемент традиційного шоу феєрверків – оглядове колесо London Eye – підсвітили жовтим та синім, таких же кольорів салюти британці запустили під пісню Stefania. Про це повідомляє ВВС.

Столиця Великої Британії зустріла 2023 рік традиційним грандіозним шоу феєрверків на березі Темзи – під бій курантів на вежі Єлизавети Вестмінстерського палацу (вона більш відома під назвою Біг-Бен).

Салюти не припинялися понад 10 хвилин.

Цьогоріч під час шоу британці віддали данину пам’яті покійній королеві Єлизаветі, увімкувши запис її голосу. А також – яскраво висловили підтримку Україні, що чинить супротив агресивному російському вторгненню.

У Лондоні в новорічну ніч запустили синьо-жовтий феєрверк під пісню Stefania на знак підтримки України. Відео 

Так, на честь України центральний елемент традиційного шоу феєрверків – оглядове колесо London Eye – підсвітили синіми та жовтими вогнями. Лондонське небо осяяли салюти у кольорах українського прапора. Яскраве видовище супроводжувалося звуками пісні Stefania українського гурту “Kalush Orchestra”, що став переможцем цьогорічного “Євробачення” (на відео – з 7 хв 29 сек.).

Окрім того, у цьогорічному новорічному дійстві знайшлося місце для вшануванння жіночої національної збірної з футболу, що перемогла на Євро, а також для послання короля Чарльза, який говорив про необхідність зберегти майбутнє планети.

Мер Лондона назвав святкування 2023 року найбільшим у Європі. 

Нагадаємо, напередодні, 31 грудня, прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак  пообіцяв і далі “стояти разом із нашими українськими друзями проти жорстокості Путіна”. 

За словами Сунака, варварське та незаконне вторгнення Росії в Україну мало глибокий економічний вплив у всьому світі, від якого не застрахована і Велика Британія. Британці вже відчувають відгомін цієї агресії – і відчуватимуть його й у 2023-му. Тому, наголосив британський прем’єр, Сполучене Королівство продовжить 2023 року підтримувати Україну у війні проти Росії.