У Києві молодики знyщалuся з немічних дівчат на “п’яних вечірках”: за справу взялася поліція (фото)

ДУМКИ

Поліцейські уже встановили імена фігурантів та місця їхнього перебування.

У середу, 1 лютого, поліція прийшла з обшуками до підозрюваних в організації так званих п’яних вечірок, на яких нібито домагались до дівчат. Інформація про хлопців, які влаштовували в Києві “вечірки”, на яких знущалися з дівчат в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, набула широкого розголосу у Мережі напередодні. 

Про це інформує Нацполіція.

Там розповіли, що правоохоронці розпочали відпрацювання цієї справи щойно в Мережі поширили відповідні відео та фото вечірок, де хлопці вживавали алкоголь, кривдили та принижували дівчат. 

На цей час поліцейські уже встановили фігурантів та місця їхнього перебування. У межах розпочатого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі та розшукові заходи у Києві та ще одному регіоні держави.

Зокрема, оперативники карного розшуку та міграційної поліції разом зі слідчими за процесуального керівництва прокурорів проводять обшуки за адресами проживання та в орендованих квартирах фігурантів.

Детальнішу інформацію обіцяють опублікувати пізніше.

Зазначимо, що напередодні суспільство сколихнули кадри з “вечірок” 20-річних юнаків, які регулярно влаштовували в орендованій квартирі в Києві “туси”, де, за інформацією у Мережі, споювали дівчат, знімали їх напівоголонеми, непритомними та п’яними, вчиняли сексуальне насилля, а відео – зливали в соцмережу.

Частину показували на стрімах та збирали донати. Інформацію одразу почали поширювати і коментувати громадяни, закликаючи покарати ґвалтівників. 

За інформацією видання GALKA.IF.UA, молодики певний час жили в Івано-Франківську, один з них начебто з Бурштина. У Франківську, як пише ЗМІ, вони відкривали доставку суші та займалися продажем одягу. Нещодавно переїхали до Києва.