У Криму – “бавoвна”: у Севастополі вдруге за добу лунають вuбyхu

Без категорії

За словами місцевого гауляйтер, окупаційні війська продовжують відбивати атаку.

У тимчасово анексованому Криму, у Севастополі, вдруге за останню добу лунають вибухи.

Про це повідомляють кримські пабліки.

Пропагандистські ЗМІ заявляють, що вночі та вранці українське місто атакували безпілотники. Повітряні цілі начебто збили над військовим аеродромом «Бельбек» біля Севастополя. 

Окупаційна влада відреагувала на вибухи. Так званий «гебернатор» тимчасово окупованого Севастополя Михайло Розвожаєв заявив, що у місті нібито спрацювала ППО та збила три безпілотники. Окупаційні війська продовжують відбивати атаку. Українська сторона ніяк не коментує «бавовну».

Коли Україна поверне Крим: прогнози

Майор армії США у відставці Джон Спенсер вважає, що з військової точки зору Україна має шанси деокупувати півострів Крим.

У США вважають, що українцям вдасться деокупувати Крим влітку. Колишній командувач військ США в Європі, генерал у відставці Бен Годжес вважає, що Збройні сили України до лютого 2023 року створюватимуть умови для операції зі звільнення Криму, а вже влітку цього року їм вдасться деокупувати півострів.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов вважає, що повернення Криму відбудеться військовим шляхом 2023 року.