У Кремлі розглядають варіанти, як терміново вийти із Херсонської області

ДУМКИ

Москва опинилася у дуже скрутному становищі через успішні військові заходи ЗСУ у Херсонській області.

У Кремлі розглядають варіанти виходу із Херсонської області. Після того, як ЗСУ взяли під вогневий контроль усі переправи та логістичні маршрути, забезпечення майже 30 тисяч російських окупантів стало вкрай скрутним.

Екс-нардеп та блогер Борислав Береза ​​пише, що якщо Кремль не відреагує на ситуацію та залишить усе, як є, то українські військові ліквідують 20-30% загарбників, а решта потраплять у пастку. “Тому, не бажаючи отримати проблему у вигляді 20 000 окупантів, що здалися, в Москві хочуть запобігти цьому сценарію на початковому етапі.

При цьому найсумніше для російських військових – це те, що вони розуміють: черговий наступ буде, але не можуть зрозуміти, де він відбудеться, тому неможливо забезпечити резерв, бк та оборону по всій лінії фронту. І щоденні HIMARS-SHOW руйнують усі плани”, – прокоментував Береза.

А черговий прорив ЗСУ може призвести не лише до “котлів”, а й до того, що ця ситуація остаточно деморалізує російську армію. У зв’язку з цим Кремль поспішає вивести сконцентровані війська на Півдні України, щоб зміцнити інші напрями.