У бoяx за Україну 3аruнyв письменник, автор роману “Завод” Ігор Мисяк: він брав участь у звільненні Херсонщини від оkупанmів

Без категорії

У запеклих боях із російськими окупантами загинув ще один видатний українець. Своє життя за Україну віддав поет, прозаїк, автор роману “Завод” Ігор Мисяк.

Про це повідомило видавництво “Темпора”. Ігор Мисяк народився 16 червня 1993 року на Львівщині.

Боєць із позивним “Поет” навчався на історичному факультеті Дрогобицького педагогічного університету. Герой був активним учасником Революції Гідності. У 2014-2015 роках проходив службу в полку “Азов” санітаром на “швидкій” і бійцем-рятувальником.

На початку березня 2022 року, коли розпочалася широкомасштабна війна, Ігор Мисяк приєднався до підрозділу Сил територіальної оборони Збройних сил України. Згодом він опинився в лавах окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового походу, де прослужив останні пів року. Письменник брав участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів.

У боях за Україну загинув письменник, автор роману "Завод" Ігор Мисяк: він брав участь у звільненні Херсонщини від окупантів

У мирному житті Ігор Мисяк друкувався в журналах “Літературний Чернігів”, “Дзвін”, антології “Молоді голоси” та кількох альманахах. 2022 року у видавництві “Темпора” вийшла його дебютна прозова книжка “Завод”.

У боях за Україну загинув письменник, автор роману "Завод" Ігор Мисяк: він брав участь у звільненні Херсонщини від окупантів

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Захищаючи Україну від російської навали, в боях на Донеччині загинув військовослужбовець 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Ярослав Ющук із Хмельниччини. У свої 25 солдат був командиром протитанкового відділення взводу вогневої підтримки.
  • У боях із ворогом на фронті загинув молодий військовослужбовець ЗСУ Євген Зінов’єв із Харківської області. Захисник віддав своє життя за Україну, воюючи під містом-фортецею Бахмутом.