У бoяx за Україну 3аruнув декоратор-постановник з СТБ, який пішов на фpoнт добровольцем. Фото

Без категорії

Захищаючи Україну, на фронті загинув 38-річний військовослужбовець Ярослав Пікуза з Ірпеня. В мирному житті він був декоратором-постановником на каналі СТБ, до лав ЗСУ приєднався добровольцем на початку війни.

Його життя обірвалося у бою з ворогом на Бахмутському напрямку. Про втрату повідомили колеги загиблого воїна (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Зазначається, що Ярослав Пікуза (12.08.1984 р. н.) працював із командою Starlight Media з 2019 року як декоратор-постановник. Він брав участь у виробництві багатьох проєктів, які полюбилися українцям.

У боях за Україну загинув декоратор-постановник з СТБ, який пішов на фронт добровольцем. Фото

Серед них: “Холостяк” і “Холостячка”, “Супермама”, “Супербабуся”, “Пара на мільйон”, “МастерШеф”, “Зважені та щасливі”, “Все буде добре”, “Битва екстрасенсів”, “Екстрасенси ведуть розслідування”, “Я соромлюся свого тіла”, “Хто зверху”, “Хата на тата”, “Хто проти блондинок”, “Євробачення”, “Щасливі за 7 днів”, “Таємниці ДНК” та інші.

У березні 2022 року чоловік добровольцем пішов на війну. Спершу захищав від російського агресора Київщину, брав участь у боях за рідний Ірпінь.

За словами мера міста Олександра Маркушина, Ярослав був солдатом, навідником другого механізованого відділення першого механізованого взводу механізованої роти військової частини А4247. Загинув захисник 26 червня 2023 року під час бойових дій неподалік села Іванівське Бахмутського району Донеччини.

У боях за Україну загинув декоратор-постановник з СТБ, який пішов на фронт добровольцем. Фото

За місяць Ярославу Пікузі мало виповнитися 39 років. У нього залишилися дружина Ірина та дев’ятирічний син.

“З болем у серці та глибоким співчуттям родині й близьким загиблого Героя, ми шануємо його пам’ять і зберігаємо безкінечну вдячність”, – зазначили колеги загиблого воїна, надавши реквізити для підтримки його родини.