У бoяx за Бaxмут заruнyв танkовuй еkіпaж бpuгадu ЗСУ “Холоднuй Яp”: фото

Без категорії

Зазначається, що загиблі герої прикривали піхоту.

В Україні загинув танковий екіпаж 93 окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Сухопутних військ Збройних сил України.

Про це повідомила пресофіцерка бригади Ірина Рибакова у Facebook.

“Я не знаю, куди вже далі можна розбивати серце… Наші любі хлопці відійшли у вічність. Цілий екіпаж. Такі щирі, такі веселі, скромні. Вони були чудові. Спочивайте з миром. І нехай ваші вбивці будуть прокляті і не знайдуть спокою ні за життя, ні після смерті”, – написала Ірина.

Боєць 93 бригади Володимир Дяченко у коментарях під постом пресофіцерки розповів про роботу цього екіпажу та подякував загиблим.

“Екіпаж був шикарний. Скільки разів вони реально допомагали нам. Завжди прикривали піхоту. Подяка величезна! Земля вам, хлопці, пухом! Слава Україні”, – написав воїн.

У фонді “Повернись живим” уточнили, що під час битви за місто Бахмут Донецької області загинули Андрій Мельник (водій-механік), Віталій Кобець (командир екіпажу, позивний “Тяпа”) та Сергій Леонтьєв (навідник).

Зазначимо, що Віталій Кобець брав участь у боях в Ізюмському районі Харківської області. Воїн розповідав виданню “Новинарня”, що під час бою підбив ворожий танк, а супротивнику вдалося пошкодити його машину. Після цього боєць лікувався, а потім повернувся на фронт й отримав у підпорядкування два трофейних танки.