У бoяx під Бахмутом 3аruнyв єдиний син журналістки Чернінької. Фото

Без категорії

Україна втратила на війні із окупаційною армією Росії ще одного героїчного захисника. У боях із ворогом на найнебезпечнішій ділянці фронту – Бахмутському напрямку – загинув син відомої львівської журналістки Олени Чернінької Михайло-Віктор.

Про втрату у родині Черніньких повідомила поетеса Юлія Мусаковська на своїй сторінці у Facebook у неділю, 21 травня. Вона повідомила, що Михайло-Віктор, який до останнього дихання мужньо захищав незламне місто-фортецю, був єдиним сином Олени.

“Подивіться на це світле, мужнє обличчя. Обличчя Героя. Запам’ятайте його. Це Михайло-Віктор (Лємберг) – єдиний син львівської фотографині та журналістки, волонтерки Олени Чернінької. Його вбили росіяни під Бахмутом. Невимовний біль. Сил Олені та рідним пережити це страшне горе. Вічна пам’ять, вічна слава Герою”, – написала Мусаковська.

У боях під Бахмутом загинув єдиний син журналістки Чернінької. Фото

Журналіст Сергій Руденко у Facebook зазначив, що “Лємберг” на початку повномасштабного вторгнення вирушив на війну добровольцем.

Останні пів року воював у Бахмуті у складі 93-й бригаді “Холодний Яр”.

“Ще два місяці тому ми збирали гроші на автомобіль для його підрозділу, місяць тому – на ремонт після потрапляння в нього окупантами. А вчора Мішу вбили. Біль. І мені важко підбирати слова. Відчуваю лють і ненависть до росіян, які прийшли на нашу землю зі зброєю. Світла пам’ять Герою!” – написав він.

У боях під Бахмутом загинув єдиний син журналістки Чернінької. Фото