У бoяx на Запоріжжі заruнув 24-річний розвідник із Хмельниччини: він пішов на фpoнт заради перемоги. Фото

Без категорії

У боях за незалежність України поблизу Оріхова на Запоріжжі обірвалося життя 24-річного військовослужбовця Юрія Куцого. Він був розвідником розвідувального взводу механізованого батальйону і загинув під час виконання бойового завдання.

Герой був родом із села Варварівка Полонської громади у Хмельницькій області. Трагічну звістку повідомила “Суспільному” заступниця Полонського міського голови Тетяна Шамрай.

Боєць був призваний на строкову службу 29 травня 2019 року, після проходження якої підписав контракт і пішов на фронт. Шамрай зазначила, що Юрій Куций завжди хотів бути військовим і пішов на війну заради перемоги. У Героя залишилися батьки.

У боях на Запоріжжі загинув 24-річний розвідник із Хмельниччини: він пішов на фронт заради перемоги. Фото

Нагадаємо, у Луцьку 13 липня попрощалися з 31-річним старшим солдатом Максимом Галайдою. Життя Героя обірвалося 8 липня у Мар’їнці Донецької області під час виконання бойового завдання. Жителі громади проводжали його в останню дорогу на колінах. Поховали Героя на міському кладовищі у селі Гаразджа.

А 14 липня в Україну повернули тіла 62 захисників, що загинули, відбиваючи російську агресію. Серед них – тіла воїнів, які загинули у російському полоні від поранень, хвороб та неналежного медичного догляду. Після ідентифікації осіб загиблих їхні тіла передадуть рідним для гідного поховання.