У білій трyні та у весільному платті…мало бути весілля, проте завадила всьому війна. На Хмельниччині попрощались з 22-річною загuблою. Відео

Без категорії

У середу, 3 січня, попрощалися із 22- річною Оксаною Музикою, яка 31 грудня 2022 року внаслідок отримала ракетного Хмельницького, а B ніч поранення обстрілу 1 січня на померла від отриманих травм. На прощанні у її рідному селі Грим’ячка Хмельницького району зібралося близько трьохсот осіб.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Ховали дівчину у білій труні. Також, згідно з обрядами, на прощанні було весільне гільце коровай (щоб та подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Неназвана подруга померлої розповіла, що Оксана Музика разом з нареченим планували весілля на літо 2022 року, проте перенесли його через війну.

Однокласниця загиблої, Алла Луцик, розповіла, що Оксана запам’яталась мега позитивною, доброю людиною, яка у своєму образити. житті мишки не могла

“Вона була дуже доброю людиною, мені навіть не віриться, що з нею таке сталося. Вона була відмінницею, дуже гарно навчалася, дуже гарно співала. Всі концерти, вона завжди була зіркою”, розповіла однокласниця.

“Вона

Викладачка вокалу Богдана Корнацька пригадує: першокласницею прийшла до мене в клас. В середній школі в перший клас, і до мене в музичну школу. Відразу очі світилися, очі горіли, і вбирала в себе кожне слово, кожен мій рух, кожне пояснення. Енергетично ми були з нею на одній лінії, дуже близькі”.