У 20 років стала вдoвою на руках з маленькою донькою: щемлива історія дівчини, яка втратила нареченого на вiйнi

Без категорії

Військовий отримав важкі порнення у боях на Донеччині і загинув за два тижні у лікарні.

У свої 20 років Ксенія Бірюкова втратила нареченого на війні та стала вдовою, залишившись наодинці зі своєю новонародженою донькою. 29-річний Михайло встиг дати ім’я донечці, але не встиг побачити. 

Про історію Ксенії йдеться у проєкті “Наодинці” Каті Москалюк, передають Факти ICTV.

Історія кохання Ксенії та Михайла нагадує романтичний фільм. Пара познайомилася в окопах під час повномасштабного вторгнення. Михайло служив у війську від 2016 року, був добровольцем та учасником АТО.

Ксенія була кухарем у взводі матеріального забезпечення.

20-річна Ксенія Бірюкова / ©
20-річна Ксенія Бірюкова

Хлопець часто приходив туди обідати. Спочатку молоді люди заприятелювали, а потім закохалися. Згодом дівчина завагітніла. Ксенія пригадує, що Міша не тямив себе від радощів, коли дізнався про цю новину. Він сказав рідним, що одружується, але за кілька днів отримав тяжкі поранення.

29-річний Михайло був оператором дронів / ©
29-річний Михайло був оператором дронів

“Одну ногу йому відірвало одразу, другу йому ампутували уже пізніше. У нього відшарувалася сітківка лівого ока, перестав чути на ліве вухо та мав сильні опіки лівої руки. І казали, що у нього була печінкова недостатність”, – розповідає 20-річна вдова.

Протягом двох тижнів Михайло боровся за життя, але вижити не зміг. До того, як піти з життя, вн встиг обрати ім’я донечці.  

“За декілька днів до смерті він мене погладив по щоці, навіть поцілував. Я була така щаслива. Сподівалась, що він викарабкається. Я так хотіла, щоб він був поруч, коли я була вагітна, коли народжувала, хотіла, щоб він взяв дитину на руки. Утім він встиг придумати доньці ім’я – Василина. Коли прокидаюсь, то дивлюсь на пусту половину ліжка і не розумію, чого його там немає. Я все ще його чекаю”, – розповідала Ксенія у коментарі ВВС-Україна.

Зараз Ксенія мешкає з рідними загиблого нареченого у Харкові, виховує донечку, каже, що обов’язково розповість їй про батька-героя, коли та підросте.

Раніше повідомлялося, що на Прикарпатті вдова десантного командира втілює у життя мрію загиблого чоловіка.