Ціною власного життя! Справжня траrедія: зі сльозами на очах – Україна не забуде. Вічна слава!

Без категорії

Через загарбницьку війну росії проти України українське суспільство продовжує втрачати тих, хто мужньо постав на захист Батьківщини. Цього разу стало відомо про смерть командира вертолітної ескадрильї льотчика І класу полковника Сергій Хоміка, який за час російсько-української війни офіцер виконав близько 1000 бойових вильотів. Герой, який знищив сотні окупантів і десятки одиниць ворожої військової техніки, загинув на Донеччині 11 листопада.

Про це повідомило видання “АрміяInform”. Як зазначається, у той день два Мі-8 вилетіли на завдання. У всіх був оптимістичний настрій, і вони були налаштовані гарно попрацювати. Проте підходячи до місця відпрацювання відбувся спалах, і машина здійснила різкий маневр уліво. Після кількох секунд утримування палаючого вертольота у повітрі борт впав на землю.

Командир вертолітної ескадрильї Хомік не просто жив небом. Крутий професіонал, він освоїв усі тонкощі військового фаху, налітавши майже дві тисячі годин. За час російсько-української війни офіцер виконав близько 1000 бойових вильотів. Взірцевий екіпаж Хоміка знищив сотні окупантів і десятки одиниць ворожої військової техніки на Донеччині та Харківщині. Спільно з підрозділами Сухопутних військ вертолітники звільнили кілька тимчасово окупованих населених пунктів. Сергій Хомік без вагання віддавав усього себе захисту рідної землі, героїчно боронячи її від російської навали. І загинув офіцер як Герой — виконуючи бойове завдання й до останнього намагаючись врятувати екіпаж.

джерело:korupciya.com