Ця жіночка тепер 12 років проведе за rратами через те, що за невеликі гроші найнялася коpurувальницею воpoжoго воrню. Вона через свою доньку здавала росiйськiй спецслужбі позuції ЗСУ

ДУМКИ

За публічного обвинувачення Лисичанської окружної прокуратури Луганської області до 12 років позбавлення волі засуджено корегувальницю ворожого вогню по позиціях Збройних Сил України.

Жінку затримали наприкінці квітня 2022 року у селищі Троїцьке Сєвєродонецького району на Луганщині.

Прокурори надали суду беззаперечні докази, що базуються на результатах проведених експертиз та зібраних слідством матеріалах.

Задокументовано, що 52-річна місцева мешканка з ідеологічних мотивів допомагала ворогу у швидкому захопленні населених пунктів на Попаснянському напрямку.

Вона збирала інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів української армії, озброєння та військової техніки. Розвіддані передавала своїй доньці,що мешкала у Москві та від початку повномасштабного вторгнення працювала на фсб рф.

Після викриття прихильниці країни-агресора у її мобільному телефоні виявлено відповідні  аудіо- та текстові повідомлення, а також фотоматеріали.

За результатами судового розгляду Васильківський районний суд Дніпропетровської області визнав жінку винною у наданні окупаційним військам допомоги у веденні бойових дій проти Збройних Сил України (ч. 2 ст. 28, ч. 7 ст. 111-1 КК України) та призначив реальне покарання.

До набрання вироком законної сили засуджена перебуватиме під вартою. Сторона захисту має право оскаржити судовий вирок протягом 30 днів з моменту його ухвалення.

Заходи з викриття протиправної діяльності  проводили оперативники та слідчі  ГУ Нацполіції в Луганській області спільно з  3 управлінням ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.