Цe вecь cвim мaє noбaчumи. Б0єць ЗCУ npямo nig чac б0ю вcmur noroвоpumu з вopоrом. BIДЕО

Без категорії

Український воїн намагається пояснити окупанту, що він даремно прийшов до чужого дому, куди його не кликали.

У соціальних мережах з’явилося відео, на якому боєць ЗСУ перемовляється з російським солдатом, який стоїть за стіною. Український воїн намагається пояснити окупанту, що він даремно прийшов до чужого дому, куди його не кликали.  Російський військовий знаходиться буквально за кілька метрів від нього під час бою у житловій забудові.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал ” Україна 365 “.

Ти прийшов мені вказувати, як мені жити. Я у себе вдома. Ти прийшов порядки наводити до мене додому. Там, де мої правила в моїй хаті. Ти прийшов мені вказувати, як мені жити. Я у себе вдома! твоїй кухні, в кімнаті – я не вказую тобі, де ср***, де сміття кидати. Ти мені вказуєш, як мені є, як мені з ****! Я вдома, не ти! нам свій порядок робити! – говорить на відео український воїн.

Російський окупант відповідав, проте його слова погано чути на відео. Після коротких переговорів розпочинається бій. На другому відео знято наступну перестрілку впритул. На щастя, воїн ЗСУ відбувся пораненням і залишився живим.

Користувачі Мережі зазначають, що для українців ця війна вітчизняна, вони воюють за свою землю і за свою країну. Тоді як окупантів погнали на захоплення чужої країни під вигаданим приводом.

“Російська армія приречена, війну проти народу виграти неможливо” , – пишуть користувачі.