Це вчuнoк, який достойнuй nохвалu! “Ще вчора всі нaсміхaлuся з мене, що я на фрoнті, а я знаходжуся тут, щоб всім довестu , що наша українська арmія – це не робітнuчо – селянська! Весь українськuй народ , зокрема і колuшні вuсокоnосадовці , мають бутu тут на “nередку” – Луценко

Без категорії

Вчора отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ Бахмуту і продовжити службу в ТРО.

Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інш напрямок.

Виконання обох наказів постійно моніториться для доповіді в ОП.

Не хочу під час війни говорити все, що думаю про політичне керівництво.

І все ж мушу сказати дві речі

– Дуже шкода, що сили оборони Бахмуту в критичний період крім проблем з бк матимуть ще й менше очей бпла.

– Ця мілка політична помста не зробить Україну сильнішою. Тих, хто голосував не за Зеленського – 25%. А в Армії навіть більше. Тож давно пора б працювати на єдність, не ділячи хоча б бійців на своїх і чужих.

Тим більше, що місця в окопах не спішать зайняти друзі Президента.

Але наказ є наказ.

Вірю, що ЗСУ переможе.

Робив і робитиму надалі усе, щоб це сталося.

На жаль, не завдяки, а попри політику Зеленського

У нашій роті близько 80 чоловік і серед них лише дві публічні особи . Тому вважати , що це якийсь політизований підроздiл , неможна . Серед нас є колишні працівники міліції , є полковники , є музиканти і будівельники , є навіть ті , хто сидів зі мною у Лук’янівському СІЗО , дуже багато ветеранів АТО , хто захищав Україну ще у 2014 році , є і народний герой , який знищив 7 танків . Ми всі різні .

Я ТУТ ПРИСУТНİЙ з декількох причин . Я тут для себе , бо всі 25 років в українській політиці виступав за європейську перспективу України і сьогодні битися за неï треба тут , на фронті . Я тут знаходжуся для того , щоб довести , що українська армія це не робітничо – селянська армія 

Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на передньому плані . Бо єдність нації є двигуном до майбутньої перемоги .

Я тут для того , щоб вселяти оптимізм в тих , хТО може мене почути . Я точно знаю і гарантую , що Україна переможе !

Юрій Луценко