“Це Україна чи Грузія?!” Російська туристка аж скипіла від злості після поїздки в Тбілісі

ДУМКИ

Туристка з Москви Єлизавета місяць відпочивала в Грузії і залишилася незадоволеною поїздкою. Громадянку країни-терористки, бачте, дратував “націоналізм” грузинів та їхні проукраїнські настрої.

Відпочивала росіянка у Тбілісі. Пропагандистським ресурсам вона поскаржилася, що по місту скрізь висіли синьо-жовті прапори, і це її сильно дратувало.

Очевидно, москвичка не розуміє, чому населення Грузії, 30% територій якої окуповано Росією, підтримує український народ та засуджує російську агресію та терор.

“Найбільше дратує, що скрізь висять українські прапори, скрізь націоналістські гасла. Проїжджаєш центром і не відразу розумієш, де ти опинився – в Грузії чи в Україні”, – видала обурена туристка.

Москвичка поскаржилася на “русофобію” у столиці Грузії, але при цьому заявила, що в інших регіонах країни до неї та її громадянства ставилися спокійно.

“Варто виїхати кудись на кшталт Кахетії чи Сванетії, і там уже такого немає. Люди всі спокійні, доброзичливі, жодних українських прапорів та агресії щодо росіян”, – заявила опальна туристка.

А ось українські прапори у Тбілісі громадянці країни-агресорки не подобалися, бо нібито “псували антураж міста”. За її словами, “напругу” в Грузії відчувала не лише вона, а й її друзі.

Нагадаємо, раніше у мережі розповсюдили відео, на якому вуличні музиканти (ймовірно, росіяни) у Грузії співають російські пісні. Це не сподобалося одному з місцевих жителів, котрий, очевидно, різко засуджує окупаційну політику РФ і не бажає слухати музику країни-терористки вдома. Він спробував зупинити вуличний концерт російських виконавців.

А в суші-барі Oishi Sushi в Тбілісі з відвідувачкою з РФ відмовилися спілкуватися російською, заявивши, що це “мова свиней”. А незадоволеній туристці порадили повертатися у свою “дірку, яку росіяни називають країною”. Усі подробиці – у нашому матеріалі.

Також, як писав OBOZREVATEL, одна з туристок із РФ поскаржилася на русофобію в Грузії. Ба більше, у росіянки вистачило зухвалості висловити своє невдоволення про сервіс у країні.