Це має знатu не лuше кожен Українець, а і весь світ! Пошuрюйте, розnовідайте друзям та знайомuм!

ДУМКИ

Льолік Бут

Це потрібно знати кожному українцю. Це не придумана історія, це факти. Історична картина (близько тисячі років), увіковічнена в Софії Київській, зображає чотири славетних королеви: Франції — Анна, Угорщини — Анастасія, Норвегії, а потім Данії — Єлизавета, Англії — Агата.

Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. В цей час чоловіком Польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька. Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якої були королями Швеції і Данії.

Вся Європа без виключення мала родинні зв’язки з Київською Руссю — Україною! За 100 років до заснування села Москова.

Але повернемось до наших королев, бо кожна з історій про них – це Голлівуд відпочиває! Чи знаєте ви, що покійна королева Англії Єлизавета – потомок нашої королеви Агати? Чи не тому Англія вірний друг України в ці визначальні часи? Чого лише Борис Джонсон вартий!

А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила.

А далі і Річард Хоробре серце і Марія Стюард – з нашим, тобто Агатиним, королеви з Києва корінням!

Шановний Макроне, а вам слід нагадати про легендарну Анну Київську, яка стала королевою Франції, знаючи чотири мови. Привезла Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18-ти королів Франції (!).

А ще про те, як саме цей легендарний портрет чотирьох сестер з Києва, які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням ката Сталіна, ідеала путіна, мали підірвати! Вже заклали вибухівку… 1000-літнє диво архітектури саме у Києві, викликало жабу у московських безбожників.

І раптом ультиматум від Франції:
– Якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини! Одразу ж!
… Ага, такі рішучі попередники були у вас, властьімущі французи! Від Жанни д‘Арк, а не Ліпен корінням!

Ось так французи і врятували нашу Софію! Їм би ще тепер мову ультиматумів щодо путлера вивчити!

І тут ще угорцям варто нагадати нашу — їхню королеву Анастасію. Бо саме завдяки заступництву Києва і могутніх Київських князів угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті! Бо на той час Київська Русь була НАЙБІЛЬШОЮ державою Європи і найвпливовішою!

Може тому так впевнено вела себе і не визнавала жодних ультиматумів вже відома нам королева вікінгів Єлизавета? Рідна сестра згаданих королев.

Ну ви ще чули десь, щоб одна жінка стала за життя спочатку королевою Норвегії, а потім Данії? А наша Єлизавета стала і ще й доньку королевою зробила. А ще врятувала принцесу Англії сироту Гіту від ненависного шлюбу… і послала… ну як руский корабль найгрізнішого самодержця, який спробував їй погрожувати, а потім віддала ту англійську принцесу Гіту за Київського короля Володимира Мономаха!

Бачите скільки у нас англійського, Французького, нормандського, датського, шведського, польського, норвежського, угорського, де тут російське?

Ось яке у нас, українці міцне коріння, вже було ЄВРОПЕЙСЬКОГО роду,
коли ще не було москви! Хто там де думає пускати нас в ту Європу чи ні?

Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.

Джерело