Це бyде “велuкuй вuбyx”. “ЗСУ rотують арmії pоsії “Бyрю в nустeлі”!”

Без категорії

Збройні сили України готують контрнаступ у стилі “великого вибуху”.

За допомогою західної зброї українська армія здійснить бліцкриг і зайде на понад 300 кілометрів у тил російської лінії оборони, пише “Обозреватель“.

Таку ймовірну тактику ЗСУ описує британський таблоїд The Sun після спілкування з неназваними відставними генералами зі Сполучних Штатів і Великої Британії. Також журналісти взяли коментар у британського полковника Геміша де Бреттон-Гордона.

“Основу контрнаступу, як кажуть експерти, складуть бойові підрозділи, які мають на озброєнні бойові танки Challenger 2, M1 Abrams і Leopard 2, а також бронетранспортери Stryker, Bradley і нові артилерійські системи”, – пише The Sun.

У свою чергу британський полковник Геміш де Бреттон-Гордон порівняв можливий удар ЗСУ з операцією “Буря в пустелі”. Українські сили, за його оцінками, зайдуть на 200 миль (322 км) у тил російської лінії оборони бліцкригом.

У коментарі таблоїду полковник де Бреттон-Гордон пригадав досвід міжнародної коаліції в Іраку. Військам на танках М1 Abrams вдалося прорвати за лічені години “лінію Саддама” – оборонні укріплення на іраксько-кувейтському кордоні з піску та бетону.

“Операція “Буря в пустелі” тривала всього 100 годин. Армія на чолі з американськими та британськими військами перетворила на фарш танки та війська Саддама і вони массово здавались”, – нагадав де Бреттон-Гордон.

Він зауважив, що для проведення такого швидкого бліцкригу важливо забезпечити належний рівень логістики, доки ЗСУ не просунуться далеко в тил російської армії.

“Мене вразило, як діють українці. Ми мало чому можемо їх навчити.

Очевидно, ми навчили їх користуватися нашими танками та артилерією, але щодо навчання генералів, вони дуже вражають. Тепер у них є танки та артилерія для ближнього бою.

Я впевнений, що вони досягнуть успіху”, – висловив думку британський полковник.

Джерело