Тримайтесь міцніше! Ракети над Польщею – Дуда влупив: сталося вперше. У Кремлі підгорає!

СВІТ

Найближчими днями німецькі та польські фахівці зустрінуться та вирішать, де саме встановлювати системи протиповітряної оборони Patriot, які передає Польщі Німеччина.

Про це розповів президент Польщі Анджей Дуда під час зустрічі з президентом Німеччини Франком Вальтером Штайнмайєром.

Ближчими днями групи німецьких і польських експертів зустрінуться і вирішуватимуть, де будуть розміщені ці батареї. Після цього системи швидко прибудуть в Польщу,
– зазначив Дуда.

Дуда подякував Німеччині за “дуже важливий для Польщі жест – рішення про розміщення на території РП систем ППО Patriot для того, щоб вони захищали польське небо та польське населення”.

Він нагадав про падіння ракети у Пшеводуві, яке стало шоком для поляків.

Дуда назвав дуже важливим, що ці системи будуть частиною спільної польської системи ППО, а також частиною системи ППО НАТО.

Президент також розповів, що вже створюється спеціальна група, яка координуватиме роботу систем у Польщі, і Варшава вже має кілька пропозицій.

“Польща зробить все для зміцнення своєї обороноздатності, щоб кожен потенційний агресор знав, що його буде зупинено”, – підкреслив Дуда.

Як заявив Штайнмаєр, він задоволений тим, що країни дійшли згоди стосовно Patriot.

Штайнмаєр запевнив, що захист та зміцнення східного флангу НАТО є частиною безпекової політики Німеччини.

Польща натомість запропонувала передати ЗРК Україні та встановити їх на Заході. Це значно посилило б захист українського неба, а також захистило б Польщу.

джерело:korupciya.com