Трuбуну «Арени Львів» планують відремонтуватu за 12 млн гривень: там пояснuлu чому це крuтuчно

ВІЙНА

Державне підприємство «Арена Львів» опублікувало тендер на майданчику Prozorro на ремонт підлогового покриття відкритої частини променади Західної трибуни стадіону. Очікувана вартість проєкту становить 12 млн 250 тис грн, інформує Твоє Місто.

Аукціон, на якому визначать підрядника, проведуть 27 липня, а ремонт планують закінчити до 30 вересня цього року.

За ці кошти планують провести капітальний ремонт трибуни, розмір якої становить 2600 метрів квадратних. Кошти на це виділять з державного бюджету України.

У коментарі Tvoemisto.tv перший заступник директора ДП «Арена Львів» Юрій Майборода пояснив, що на цей рік на підприємство передбачена певна сума коштів, які вони мають витратити на необхідні ремонти споруди, щоб не допустити будівлю до руйнації.

«Враховуючи те, що будівництво «Арени Львів» виконано не дуже добросовісно, то вже упродовж багатьох років споруда руйнується: протікає, нищиться перекриття, дороговартісне обладнання піддається зовнішнім впливам. Словом, тут багато проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням споруди, і якщо не зробити зараз ці роботи, не захистити її від руйнівного впливу середовища, а це і дощ, і сніг, і паморозь, то потім набагато більше втратимо, ніж зараз залучимо частину коштів та врятуємо те, що потім, можливо, і не відновиш. Тобто, треба не допустити до руйнації», – пояснює Юрій Майборода.

Він додає, що всі рішення по ремонту підтверджені заключеннями та технічними рекомендаціями експертів, які мають ліцензії та повноваження на такі речі.

Також перший заступник директора цього державного підприємства зазначає, що ці гроші закладені в бюджет Кабінетом міністрів і змінити призначення коштів не в їхній компетенції.

«Я розумію це все, і теж думаю, чи варто витрачати гроші, якщо є більша потреба підтримати військо. Але якщо ці кошти виділені цільово і вони не можуть бути використані в інший спосіб, то це все залежить вже не від нас. Керувати Кабінетом міністрів я не можу. Такі рішення приймають, а ми вже виконавці цих рішень. Правильно це, чи ні, будуть розбиратися вже після перемоги», – підсумовує він.