“Тітyшкu вдoвu Да Вінчі”: Кондратюк підтримав Чорновола – деталі сkандaлу

ДУМКИ

Кондратюк розкритикував дівчину покійного “Да Вінчі” за інцидент з Чорноволом, але потім зніс пост.

Відомий український телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк вирішив прокоментувати скандал із Тарасом Чорноволом, якого облили зеленкою і кинули в смітник.

Кондратюк розкритикував дівчину покійного Героя України Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”, яка нібито нацькувала активістів на Чорновола.

“Є “Вовки Да Вінчі” – доблесний героїчний підрозділ захисників Вітчизни, створений Героєм України, великим воїном Дмитром Коцюбайлом. А “тітушки вдови Да Вінчі” – безчесна зграя боягузів на службі депутатки Київради (Аліна Михайлова є депутаткою Київради від партії “Голос”).

©

Згодом Кондратюк пост видалив, пояснивши це тим, що “міг раптом образити когось з воїнів “Вовків Да Вінчі”.

©

Нагадаємо, що 13 червня колишнього народного депутата Тараса Чорновола активісти в Києві облили невідомою рідиною з пляшки та зеленкою, а потім кинули в смітник.

Чоловіки, які кинули екснардепа в бак, кричали “Ганьба!” І “Так буде з кожним зрадником нашої держави”. Один з присутніх зазначив, що Чорновіл ображає гідність людей, зокрема образив жінку, “яка зараз у Бахмуті, яка була коханою жінкою Да Вінчі”. Чорновіл на це відповів, що “її не ображав”.

Раніше Чорновіл назвав керівницю медичної служби батальйону “Вовки Да Вінчі” і депутатку Київської міської ради Аліну Михайлову “підолігархічною шм*рою”.

Аліна Михайлова – керівниця медичної служби батальйону “Вовки Да Вінчі” і депутатка Київської міської ради, Дівчина героя України Дмитра Коцюбайла Да Вінчі”, який загинув у березні в боях під Бахмутом. Після 24 лютого 2022 року знову відправилася на фронт.

Аліна Михайлова і Дмитро Коцюбайло / © ТСН
Аліна Михайлова і Дмитро Коцюбайло / Фото: ТСН
Фото: Alina Mykhailova. / ©
Фото: Alina Mykhailova.

У соцмережах Михайлова схвально відреагувала на інцидент з Чорноволом.

Тарас Чорновіл – народний депутат чотирьох скликань. Син дисидента, засновника Народного руху України Вʼячеслава Чорновола. Спочатку був у складі “Нашої України” Віктора Ющенка, проте під час Оранжевої революції став підтримувати Віктора Януковича і перейшов до “Партії регіонів”. У грудні 2004 року був керівником штабу Віктора Януковича перед переголосуванням другого туру президентських виборів.

Зараз активно критикує чинну владу і постійно хвалить попереднього президента Петра Порошенка.

Тарас Чорновіл / © ТСН
Тарас Чорновіл / Фото: ТСН