Тільки не плачте! Це перемога – завмерли всі: ЗСУ виходять на кордони. В ці хвилини, знати всім!

Без категорії

Збройні сили України залучили лише незначну кількість резервів для наступальних операцій. І при цьому навіть зараз вони мають успіхи на Півдні.

Про це «24 каналу» розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. З його слів, Збройні Сили України вже нав’язали ворогові свій сценарій. Наразі різні атаки здійснюються по всій лінії фронту на Півдні.

«Дуже приємно, що вже є певні успіхи. Вдалося розширити плацдарм від Великої Новосілки. Натомість окупанти займають там оборонні рубежі та підтягують додаткову артилерію», — зазначив експерт.

Як зазначив Мусієнко, ЗСУ здійснюють постійні атаки та рейди на різних ділянках Півдня, щоб у противника не було спокою. Це такий своєрідний «вогонь, що турбує».

Використовуємо маневровість та швидкість. Це наша перевага. Незважаючи на те, що Росія створила на Півдні ешелоновану лінію оборону, недоліки у них ті самі. Це – логістика та швидке перекидання резервів. Врахуємо сюди й те, що ми ще не використали значну кількість власних резервів, – підкреслив Мусієнко.

Крім того, не варто забувати, що вода із Херсонщини поступово починає сходити. Це створює можливості для різних маневрів і в цьому напрямі.

«Загалом вимальовуються позитивні тенденції. Думаю, що у нас виникають перспективи та плацдарм на Півдні, щоб закріпитися та поступово просуватися з перспективою застосування більшої кількості військ та техніки», – зауважив Мусієнко.