Сьогодні самий чорнuй день для флоту РФ! 0дразу 2 кораблі – всe! Севастоnоль в небезnеці

Без категорії

Міністерство оборони росії стверджує, що цієї ночі Україна нібито намагалася атакувати патрульні кораблі «Сергій Котов» та «Василь Биков» в окупованому Криму.

Про це із посиланням на заяву міністерства повідомляють російські ЗМІ

СЬОГОДНІ ВНОЧІ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ ЗДІЙСНЕНО БЕЗУСПІШНУ СПРОБУ АТАКУВАТИ ТРЬОМА МОРСЬКИМИ БЕЗЕКІПАЖНИМИ КАТЕРАМИ ПАТРУЛЬНІ КОРАБЛІ «СЕРГІЙ КОТІВ» ТА «ВАСИЛЬ БИКОВ» ЧОРНОМОРСЬКОГО ФЛОТУ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЗАВДАННЯ З КОНТРОЛЮ СУДНОПЛАВСТВА В ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ ЧАСТИНІ ЧОРНОГО МОРЯ, ЗА 340 КМ НА ПІВДЕННИЙ ЗАХІД ВІД СЕВАСТОПОЛЯ», – ЙДЕТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ.

У росії заявили, що в ході відбиття атаки «всі три безекіпажні катери знищені вогнем зі штатного озброєння російських кораблів», а кораблі «продовжують виконувати поставлені завдання». У них завжди “патєрь нєт”, а як воно насправді – думаю всі ми дізнаємось згодом

Зараз Україна має унікальну можливість легально знищувати російський флот у Чорному морі. Ні до, ні після бойових дій такої можливості не буде, тож треба цим скористатися.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” розповів військовий експерт Роман Світан.

За його словами, потрібно використати цю можливість і топити російські кораблі в Чорному морі всім, що тільки можна.

“У НАС Є В РЯДИ-ГОДИ МОЖЛИВІСТЬ ПОТОПИТИ ВЕСЬ РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ, І НАМ ЗА ЦЕ НІХТО НІЧОГО НЕ СКАЖЕ. ОСЬ УЯВІТЬ, ДО ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ АБО ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ СПРОБУЙТЕ ВИ ВТОПИТИ ХОЧ ОДНЕ СУДНО. А ЗАРАЗ – ГУЛЯЙ НЕ ХОЧУ. ТОПИ, ЩО ХОЧЕШ, ВСЕ ЩО РУХАЄТЬСЯ, ВСЕ ЩО ХОДИТЬ, НУ РОСІЙСЬКЕ ПЛАВАЄ. ЗВІСНО, ОСЬ УСЕ РОСІЙСЬКЕ, ЩО ПЛАВАЄ, ТРЕБА ТОПИТИ, ЯКЩО Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ”, – КАЖЕ РОМАН СВІТАН.

Щодо вогневих засобів, якими потрібно це робити, то тут Роман Світан зазначив, що спочатку потрібно поставити завдання, а потім шукати методи та засоби, як його виконати. Він упевнений, що у наших спецслужб СБУ та ГУР такі можливості знайдуться.