Сльози щастя! ЗСУ вже ТАМ? Вихід до Азовського узбережжя – кілометри звільнення. Чекала вся країна!

Без категорії

На Таврійському напрямку ЗСУ перехопили ініціативу, але чекати на прорив у бік Мелітополя не варто, бо там ворог налаштував укріпрайон приблизно на 40 км.

Про це повідомив полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан в інтерв’ю для YouTube-каналу «Фабрика новин».

Він розповів, що там, де вони не передбачали руху української армії, можна спокійно йти. І це – ділянка фронту від Гуляйполя до Вугледару.

Зокрема, після взяття одного з виступів на Запорізькому напрямку, ЗСУ дійдуть до основної лінії оборони та вийдуть на оперативний простір, а далі – вихід на Азовське узбережжя.

За словами Світана, зараз там немає практично жодної лінії оборони супротивника і саме туди і рухаються ЗСУ.

«Це залишається одним із двох напрямків, яким є сенс робити прорив найближчим часом. Друге – Херсонське, де буде форсування Дніпра, а потім захід у Крим», – наголосив військовий експерт.

Крім того, полковник запасу порушив тему самого заходу до Донецька. Він поінформував, що українські захисники наразі стоять біля цього окупованого обласного центру, але не заходять туди.

“Що нас утримує? Сила та засоби є. Рік тому не було, але зараз вони є однозначно для того, щоб зайти до Петрівки (це західна частина Донецька), – сказав полковник. – Більше того, якби сили та кошти, які ми витратили на Оріхівському напрямку, були задіяні там, то сьогодні ми вже були б у центрі Донецька. Тоді велике питання: ми дотримуємось якихось домовленостей?”.