Сюмар не витримала: “Це вже всіх дістало, я не знаю скільки сьогодні загuнуло в Бахмуті, але точно знаю, що…”

ПОЛІТИКА

Подаємо мовою оригіналу:

Вікторія Сюмар

У Краматорську іноді є світло. І знаєте, військові там (а це зараз місто військових), дивляться марафон…

– Зайшли в разполагу, а там в марафоні Суркіса піарять. Мовляв, він якусь лікарню відбудував… Вони там зовсім пі..ари?! – питають мене хлопці.

Як же це все дістало… Я не знаю скільки сьогодні загинуло в Дніпрі. Не знаю, скільки в Бахмуті, але точно знаю від знайомих, що там було ну дуже гаряче(((….

І знаю вже зовсім точно: в цій війні винні суркіси, льовочкіни і прочії столари з їх партнерами медведчуками.

Ці тварі завжди гралися в політику на розколі України. Вони тягнули сюди русскій мір, бо хотіли заробляти на російській нафті і газу.

Це вони робили все, аби тут аж до 2014 були російські канали. Це вони зробили все, аби в 2008 Україна не отримала пдч в НАТО і не мала шансу на колективну безпеку.

Ці тварі завжди бачили лише гроші, брали їх в москалів і вдавали з себе «оплот русского міра». І вже з листопада 2021 ділили владу і посади. Ви не знали? То може качний з опзж розкаже як ділив владу в Київоблраді?

Так от. путін напав, бо вірив, що тут в нього є «оплот» з качних-суркісів. Які мали їх тут букетами зустрічати. Але щось пішло не так…

І зараз, всі ці редактори і керовники пропагандистського марафону, які піарять там суркіса, стають їх співчучасниками і винними в загибелі українців.

Вже, сука, на 11 місяці війни, ви оберіть: або хрест зніміть і покайтесь, або труси вдягніть. Бо всі ваші договорняки і подвійне дно всі бачать!

І хлопці — повернуться. Не забудуть.