Що вміють сучасні прес-підбирачі?

З-поміж числа незамінних технічних помічників для аграріїв сьогодні особливе місце відведене прес-підбирачам. З ними заготівля сіна відбувається значно легше, затрати часу та праці зменшуються, ефективність максимізується, якість набуває найвищого рівня. Що вміють і можуть сучасні представники цього виду сільськогосподарської техніки, які види прес-підбирачів існують і де знайти до них якісні запчастини, зараз дізнаєтеся.

Прес-підбирачі та їхній функціональний спектр

Призначення цього с/г устаткування полягає у формуванні шляхом збору, пресування та обмотки дротом чи шпагатом тюків і рулонів сіна, соломи. Різниця у виконанні вказаного завдання вручну та за допомогою спеціальної техніки колосальна. Перелік переваг, які забезпечує прес-підбирач – чималий:

  • суттєве покращення якості матеріалу;
  • зниження трудовитрат;
  • скорочення тривалості сушіння;
  • компактність паку й зручність складування;
  • подовження часу зберігання;
  • полегшення транспортування тюків та рулонів.

В наш час складно уявити кормозаготівлю, яка не передбачає застосування прес-підбирача. Ця машина скошену зелену масу філігранно трансформує в акуратні паки у формі циліндрів чи прямокутників. Заготівля корму для тварин на зиму завдяки їй стає значно зручнішою. Заготовлений таким чином корм полегшено обліковується та відважується. Кожен пак економить у 2,5 рази більше місця, порівняно зі звичайними копицями чи зберіганням у стодолах сіна, заготовленого в класичний спосіб. Відповідно, складувати та транспортувати такий корм вдається якомога компактніше.

Також прес-підбирачі забезпечують високу щільність паку. Сінаж заготовлюється з вологістю до 60 % і може пакуватися у спеціальну поліетиленову плівку. Так досягається збереження властивостей корму до двох-трьох років, що має неабияке значення для процесу зберігання. До того ж, пакування у плівку дає можливість тримати рулони взимку у полі, тим самим економлячи місце у приміщенні. Куди не глянь – суцільні плюси!

Класифікації прес-підбирачів

В наш час уже існує немало варіативних моделей цієї помічної для фермера техніки. Питання класифікації тісно пов’язане з тим, скільки коштує прес підбирач. Вартість різних видів відрізняється. Кожен може обрати те, що максимально підходить як за функціональністю, так і за вартістю.

За конструкцією прес-підбирачі бувають:

  1. для отримання тюків. Доступніші по ціні й простіші для роздачі сіна тваринам;
  2. для створення рулонів. Зручніші, якщо передбачається тривале перевезення.

Може також відрізнятися модифікація вузлів пресування – бути фіксованою чи змінною.

За способом з’єднання із трактором виділяють такі різновиди:

– навісні;

– напівнавісні;

– причіпні;

– самохідні.

Обираючи машину для подрібнення та пресування сіна, не забудьте звернути увагу на те, який розмір заготівель вона забезпечує, з якою швидкістю та потужністю здатна працювати. Також мають значення ширина захвату, щільність паку й продуктивність обв’язування. Усі ці параметри варіативні в різних моделях прес-підбирачів. Знайти оптимальну у всіх смислах техніку нескладно.

Що не менш важливо, у продажу є й запчастини до прес підбирачів, які можуть знадобитися під час активної їхньої експлуатації. Загалом ці машини міцні та надійні. Однак, як і будь-яка техніка, часом потребують ремонтних заходів та заміни певних деталей. Швидко та якісно повернути працездатність прес-підбирача вам завжди допоможе магазин запчастин для сільськогосподарської техніки AGROVIKTOR. Нехай ваша техніка працює, як слід, і ніколи не ламається. Але якщо знадобиться, ми завжди прийдемо на допомогу.

Сучасні прес-підбирачі – це сила, якість, швидкість і ще маса незаперечних переваг. Доцільність володіння ними для аграрія – поза будь-якими сумнівами.