Щойно! Ярош виступив з відкритою заявою: “Це те від чого залежить наша Перемога. Перше…”

ДУМКИ

На мою думку, декілька важливих пунктів, від яких залежить Перемога:

– Необхідно припинити публічні та непублічні політичні сварки між прихильниками 5-го і 6-го Президентів України, між владою і опозицією, між – українцями. Це підриває єдність Нації, а отже грає на руку ворогу.

– Міністерству Оборони та Командуванню Збройних Сил варто дослухатися до думки тих бійців і командирів, які на Фронті кожного дня, жертвують собою в ім’я майбутнього Наці та Держави. Відрив, чиновників МО і генералів, від Армії – може призвести до негативних наслідків.

– Корупція, «заробляння бабла» на Крові Героїв мають бути прирівняні до державної зради. Державні злочинці мають отримувати найвищу міру покарання – пожиттєвий термін ув’язнення з каторжними роботами (ніяких загратованих санаторіїв для ув’язнених державних злодіїв! Хай, тварюки відпрацьовують!)

– Разом з підвищенням міри покарання за ті чи інші правопорушення рядового складу, необхідно радикально посилити відповідальність командирів різних рівнів, за накази, що призводять до великих необґрунтованих втрат серед особового складу Сил Оборони України.

– Нам треба підтримати людей, від дій яких залежить Майбутнє Нації – керівників СБУ і МВС – генералів Малюка і Клименка… Боротьба з внутрішнім ворогом не менш важлива, ніж з зовнішнім.

– Окрім «великих калібрів», сучасних засобів розвідки та ураження, безпілотної авіації тощо, нам треба міномети, кулемети різних калібрів, автоматичні гранатомети та багато піхотної зброї, багато мін та набоїв!!!

– А ще, прошу звернути увагу, Верховного Головнокомандувача, Командування Сил Оборони України, на навченість наших Воїнів, підготовку якісного мобілізаційного резерву, національне військово-патріотичне молодого покоління Українців… Без того – важко.

На завершення: Українці завжди були і є найкращими Воїнами! Отже, не зважаючи на проблеми та недоліки – ми приречені на Перемогу!

Слава Україні!

Дмитро Ярош