Щастя було недовгим: у бoях за Україну заruнyв вoїн, весільне фото якого потрапило в The Times

Без категорії

На війні проти російських окупантів загинув воїн ЗСУ В’ячеслав Хохлюк. Ще рік тому він одружився з Анастасією Мохіною, яка служила разом із ним у 112-й бригаді територіальної оборони Києва, а фотографії їхнього розпису облетіли соціальні мережі й навіть публікувалися в The Times.

Вечірній Київ” пише, що Хохлюка не стало декілька тижнів тому. Весілля 25-річна Анастасія та 43-річний В’ячеслав зіграли лише 7 квітня 2022 року.

Відомо, що українець після служби у ТРО перейшов до 5-ї окремої штурмової бригади, де був начальником зв’язку батальйону.

Прощання з Героєм відбулося 27 квітня в Києві на Байковому цвинтарі. Знайомі Хохлюка розповідали, що у мирному житті він займався спортом і любив подорожувати на своєму мотоциклі.

Разом із побратимами зі 112-ї бригади ТрО чоловік брав участь у звільненні Київщини. На якій ділянці фронту він загинув, не уточнюється.

Не стало В'ячеслава Хохлюка, воїн одружився 7 квітня 2022 року
Обранницею Героя стала військовослужбовиця із ТрО
Військове весілля українця потрапило на сторінки The Times
Весілля нашого захисника

Рік тому, розповідаючи про весілля, кохана воїна Анастасія Мохіна писала в Instagram:

“Відсьогодні офіційно чоловік і дружина. Замість сукні – форма, розписує комбат, на плечі не сумочка, а автомат, проте поруч найкращі люди, без яких такого свята просто не вийшло б! Цей день для нас – це мільйон обіймів, теплих слів, гарних квітів і справжніх і щирих людей поряд. Ви всі – найкращі!”.

Анастасія Мохіна та В'ячеслав Хохлюк