Розходuмося, це фíнал: Прuгожuн вже розвертає свої колонu назад í йде у зворотному наnрямку níсля розмовu з Лукашенком! Ваrнер nогодuвся зуnuнuтu настуn на Москву

СВІТ

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко провів перемовини із засновником ПВК “Вагнера” Євгеном Пригожиним. Останній погодився зупинити наступ на Москву.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Стверджується, що розмова відбулася за погодженням із кремлівським диктатором Володимиром Путіним

“Лукашенко за погодженням із президентом Росії провів переговори з Пригожиним”, – йдеться в повідомленні.

За словами Лукашенка, перемовини тривали “цілий день”.

У пресслужбі президента Білорусі заявили, що Пригожин нібито прийняв пропозицію Лукашенка про зупинення руху “Вагнера” на території Росії та подальші кроки щодо “деескалації напруги”.

Там також зазначили, що наразі нібито “є проект прийнятного варіанта розв’язування ситуації з ПВК “Вагнер”, із гарантіями безпеки для її бійців”.

Про відступ від Москви заявив і сам Пригожин.

“ПВК “Вагнер” хотіли розформувати. За добу ми пройшли не доходячи 200 кілометрів до Москви. За цей час ми не пролили жодної краплі крові наших бійців. Зараз настав той момент, коли кров може пролитися. Тому, розуміючи всю відповідальність за те, що буде пролита російська кров з однієї зі сторін, ми розвертаємо свої колони і йдемо у зворотному напрямку до польових таборів згідно з планом“, – заявив він.

Раніше повідомлялося, що у п’ятницю, 23 червня, у ПВК “Вагнер” заявили, що військовослужбовці армії РФ вдарили по їхніх таборах. В результаті багато “вагнерівців” було поранено, також є і загиблі. Власник ПВК Євген Пригожин пообіцяв помститися, а в РФ підняли по тривозі силовиків.