Розбудіть мене, я точно не сплю?! Солдат ЗСУ поїхав в Одесу і показав як там місцеві реагують на українську мову (Відео)

ДУМКИ

Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан розповів про ставлення до української мови жителів Одеси, де він зараз перебуває.

Офіцер української армії Анатолій Штефан розповів про свої враження про те, як жителі Одеси реагують на українську мову. Штефан, який проводить відпустку на море саме в Одесі, після 3 днів в місті розповів, що спілкується з місцевими виключно українською мовою. При цьому він зазначив, що у відповідь російськомовні українці починають говорити з ним також українською мовою, повідомляє “Діалог.UA”

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter , спровокувавши велику кількість коментарів і відгуків користувачів. При цьому він підкреслив, що заявляють про “російську Одесу” вводять суспільство в оману, оскільки нічого подібного в реальності не відбувається.

“Три дні поспіль на море в Одесі спілкуюся виключно українською. Персонал готелю, в магазинах, на базарі продавці відразу починають відповідати теж українською. Трохи соромлячись, але щиро. Так що хто гарлапаніт про російську Одесі, йдіть в … Спасибі Одеса і пишаюся! ” – написав він.