Російський наступ зірвано: Путін програє третій етап війни з Україною

Без категорії

Через HIMARS Росія програє третій етап війни з Україною, вважає Юлія Латиніна.

Десятки складів окупаційної армії РФ палають на Південному та Східному фронтах в Україні. Це тилові об’єкти, розташовані на відстані 60 – 70 км від лінії фронту. Ним працюють реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) HIMARS, які поставили хрест на російській тактиці ведення війни. Про це йдеться у блозі російської журналістки Юлії Латиніної на Facebook. Через HIMARS Росія програє вже третій етап війни з Україною. Перший етап передбачав триденний бліцкриг із взяттям Києва. З ним Росія зазнала нищівної невдачі. Другий – відрізання України від Чорного моря, що також не вийшло. У Москви були ілюзії щодо третього етапу великого наступу на Донбасі.

Проте вони почали розсипатися з появою у ЗСУ “Хімарсів”. Тактика ЗС РФ, зазначила Латиніна, полягала у невблаганному наповзанні військової машини РФ на позиції ЗСУ, перемелюванні їх вогненним валом та гарматним м’ясом. Однак Росії не вдалося нав’язати Україні таку тактику війни. “Останній тиждень цю ілюзію знищив. Російський фронт, – вірніше, його тил … горить весь … Це горять не склади – це горить російський наступ. Це горить сталінська військова стратегія, взята на озброєння генералами РФ: наступати гарматним м’ясом за вогненним валом, безладно, неприцільно ведучи вогонь площею”, – написала Латиніна.

Вона зауважила, що, за останніми даними, ЗСУ вже вдалося знищити до 20% запасів боєприпасів російського контингенту в Україні. Наступ ЗС РФ почав захлинатися з простої причини – дефіцит снарядів. І щойно українці остаточно виснажать російських окупантів цими атаками реактивною артилерією, почнеться довгоочікуваний великий контрнаступ.