Російській флот mікає з оkупованого Криму – ISW

УКРАЇНА

Росія почала перебазовувати Чорноморський флот на континент з двох причин.

Російські військові вже починають тікати з окупованого півострова Крим. Пори те, що кілька десантних кораблів все ще курсують у Чорному морі, російський флот почали переміщати у порт Новоросійська.

Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW).

Голова Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк заявила, що російський флот почав перекодувати центри матеріально-технічного забезпечення в Росію. Російські війська також відправляються до Краснодарського краю.

Аналітики ISW пояснили, що Росія почала перебазовувати Чорноморський флот на континент з двох причин — перша з них повʼязана з логістичними проблемами, а друга з нестачею боєприпасів.

Окремі кораблі заходять у порт Севасто́поля та курсують Чорним морем, проте загальний флот вже почали переміщувати до Новоросійська.

Також окупанти зіткнулись з проблемами через постійні атаки на логістичні центри та транспортні вузли на окупованих територіях півдня України. У російського диктатора Путіна це викликає “підвищену тривогу щодо безпеки”.

Нагадаємо, гарніше заступник постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Денис заявив, що підрив Каховської гідроелектростанції та брехня окупаційної “влади” Криму, що кримчанам нібито вистачить питної води, свідчать про те, що РФ не сподівається утримати півострів.